אודות Mr.jobs

אתר מיסטר ג'ובס נוסד בשנת 2006 מתוך מחשבה על ייעול תהליך גיוס עובדים. החברה הייתה בין החברות הראשונות בארץ שהקימו אתר שהוא מעבר לפורטל דרושים ופרסום מודעות דרושים. המערכת של Mr.jobs הביאה מהפכה לעולם גיוס העובדים של אותה התקופה בהיותה יודעת באופן אוטומטי לאתר ולמיין עובדים על פי דרישות המעסיק, ללא צורך במגע יד אדם.


חיפוש עבודה

Mr.jobs מאפשר למחפשי עבודה להנות ממערכת מתקדמת לכתיבה נכונה של קורות חיים והתאמתם לצרכי המעסיקים. צוות מיסטר ג'ובס פיתח תבנית ברורה ומקצועית לקורות חיים שבהרשמה לאתר קורות החיים של המועמדים מועברים אליה. קורות החיים המקצועיים של מחפש העבודה יחשפו בפני אלפי מעסיקים שמחפשים ומנהלי משאבי אנוש המחפשים לגייס עובדים באזור, בתחום ועל פי הניסיון של העובד. בהרשמה למיסטר ג'ובס מחפש העבודה מגדיר במה מחפש לעבוד, איפה ומספר פרמטרים אחרים וכך ברורים למעסיק מה הן העדפותיו של העובד. בפורטל הדרושים של מיסטר ג'ובס מחפש העבודה יכול לראות מודעות דרושים במגוון משרות ולבחור להגיש מועמדות למשרות נוספות. המערכת תאפשר למחפש העבודה לצפות בסטטיסטיקות על מידת החשיפה והצפייה שקיבלת. השימוש באתר, הגעת מועמדות למודעות דרושים והחשיפה למעסיקים הנם ללא תשלום.

בהרשמה למיסטר ג'ובס מחפש העבודה מגדיר במה מחפש לעבוד, איפה ומספר פרמטרים אחרים וכך ברורים למעסיק מה הן העדפותיו של העובד. בפורטל הדרושים של מיסטר ג'ובס מחפש העבודה יכול לראות מודעות דרושים במגוון משרות ולבחור להגיש מועמדות למשרות נוספות. המערכת תאפשר למחפש העבודה לצפות בסטטיסטיקות על מידת החשיפה והצפייה שקיבלת. השימוש באתר, הגעת מועמדות למודעות דרושים והחשיפה למעסיקים הנם ללא תשלום.


חיפוש עובדים

Mr.jobs הקים עבור מעסיקים שמחפשים לגייס עובדים מנוע חיפוש מתקדם ונוח לאיסוף, מיון וסינון קורות חיים של מחפשי עבודה לאיתור העובדים הדרושים לך. מלבד היכולת לפרסם מודעת דרושים, מערכת סינון קורות החיים של מיסטר ג'ובס ידידותית ויתרונה ביכולתה למצוא את כח האדם המתאים לעסק שלך, במגוון משרות, מודעות דרושים ומקצועות, בדרך היעילה והמהירה ביותר. כאשר המטרה שתמיד מובילה אותנו היא לייעל ולפשט את תהליך גיוס העובדים, מפרסום מודעת דרושים בפורטל משרות, דרך מיון המועמדים על פי קריטריונים קבועים מראש, ועד לגיוס עובדים יעיל ומהיר.


דרושים עובדים? הגעתם למקום הנכון.

מנוע חיפוש העובדים המתקדם בעולם מאפשר לך, המעסיק, להנות מאלפי קורות חיים העומדים לרשותך ולמצוא את העובדים הדרושים לך בדרך היעילה, הזולה והמהירה ביותר. בהרשמה לאתר נחשפים ומקבלים נגישות למעל 20,000 דורשי עבודה שמחפשים כרגע את המשרה הבאה שלהם, בכל התחומים, מכל רחבי הארץ.

המידע מוצג לנוחיותכם בצורה פשוטה, ברורה וקלה לחיפוש. אנחנו MRJOBS -ב משתדלים להגיש את המידע בצורה הידידותית ביותר שניתן. כל קורות החיים מוצגים בפורמט קבוע והשימוש במנוע החיפוש הופך את חיפוש העובדים להיות חוויה קלה ופשוטה לכל מעסיק לו דרושים עובדים. מקסימום אינפורמציה על כל עובד פוטנציאלי. המערכת מאפשרת לך לקבל מידע רב על העובד, בנוסף לקורות החיים שלו. מידע מקיף, רלוונטי וחשוב כמו ציפיות שכר, אזור העבודה המבוקש, זמינות לעבודה, שליטה בתוכנות ועוד נתונים רבים וטובים אחרים.

לא קונים יותר חתול בשק!

MRjobs מאפשר צפיה בכל קורות החיים לפני קנייתם ואת בחינתם טרם הרכישה. כך ניתן לרכוש רק קורות חיים רלוונטיים לדרישות המשרה. אתם קובעים את המחיר ואת מסלול התשלום. ניתן לרכוש מגוון של מסלולים בהתאמה אישית לצרכי גיוס העובדים שלכם. רוצים קורות חיים אחד בלבד? מעוניינים בחשיפה שנתית למאגר? בMRJOBS ניתן פשוט לבחור את המסלול המתאים עבורכם מתוך מגוון מסלולים אפשריים.

MRJOBS מתאים עצמו לצרכים שלך ולנוחיותך. ההחלטה כיצד להשתמש במנוע החיפוש, מתי, איך לעבוד וכמה לשלם היא לגמרי שלך. אנחנו רק עושים את העבודה.

דילוג לתוכן